loader

 

1.Başvuru: Sitemizde yer alan aday başvuru formunu indirerek bilgilerini eksiksiz, doğru ve tam bir şekilde doldurduktan sonra ıslak imzalı şekilde ve kimlik fotokopinizle birlikte Kaynes'e iletiniz.

Mesleğinize uygun başvuru Formu İndirin  -

Oto Alım satım yapanlar için form indir,

İnşaat çalışanları için form indir,

Makina sekötür için form indir

Kauför-Güzellik uzmanları için form indir

Köprülü Vinç Operatörleri için form indir.

Başvuru Formu İndir - Kaynak ve Doğalgaz Sektörleri için.

Formu doldurmakla ilgili destek almak için bu numaraları arayarak belgelendirme danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

0555 896 40 87 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

0542 340 80 83 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

0542 340 80 50 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

0553 723 54 23 Arayın veya Yazın WhatsApp aktiftir.

2.Sınav Ücreti: Sınav ücretinin Kaynes'in MYK tanımlı hesabına yatırılması gerekmektedir. (Ödemenin Yapılacağı Hesap Numaraları) ve sitemizdeki sınav ve belge kurallarını okuyarak sınav kuralları ve içeriği hakkında bilgi sahibi olun. (Sınav ücretinin yatırılacağı banka bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.)

3.Kaynes tarafından size bildirilen tarihte sınava girin. Sınav saatinden en az 30 dakika öncesinde sınav alanında olunuz.

4.Kaynes, Mesleki Yeterlilik Belgenizi adresinize göndersin ve devlet teşvikinden faydalanmanız için gerekli işlemleri yapsın. (Başvuru yaptığınız meslek teşvik kapsamında olması durumunda geçerlidir.)

5.Sınavda başarılı olmanız durumunda, devlet teşviki sayesinde hem ödediğiniz sınav ücretini geri alın hemde mesleğinizi daha rekabetçi ve daha güvenli bir şekilde icra etmenizi sağlayacak, yurt dışında da geçerli bir belgenin sahibi olun. (Başvuru yaptığınız meslek teşvik kapsamında olması durumunda geçerlidir.)

6.İŞKUR, Kaynes'e ödemiş olduğunuz sınav ücretini, başvuru formunda belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza yatırsın. (Başvuru yaptığınız meslek teşvik kapsamında olması durumunda geçerlidir.)